SMS-Sin miedo a soñar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xави (Марио Касас)

+11
mi6elll
kris4ety
ils
sms_poli
fenka_edo_sebas
zaio_baio_sladki_ustni
PcHeLiCkA_15
love_raul
smskiss
sms_4ere6ka
sms_fan
15 posters

Go down

Xави (Марио Касас) Empty Xави (Марио Касас)

Писане  sms_fan Съб Апр 04, 2009 12:44 pm

Син на известен музикант от 80-те, той е най-странното момче от класа си, държи на особения си външен вид, каквито и да последствията. Отличен музикант, той си има студио вкъщи, наследство от баща му, и мечтата му е да сформира група, но има само Лусия, която го подкрепя повече заради приятелството им, отколкото от интерес към музиката. Откакто е влязъл в гимназията, винаги е бил подиграван от съучениците си, но с времето е успял да се отчужди и да живее в собствената си черупка, под която допуска само Лусия. Понякога Адрес и Пако се преструват на него приятели, защото имат нужда от него за някои от "кретенските си експерименти".
Xави (Марио Касас) Mario-Casas
sms_fan
sms_fan
Admin

Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2009
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

http://serialsms.up-your.com

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  sms_4ere6ka Съб Апр 04, 2009 12:46 pm

най-готиния (inlove) I love you I love you Embarassed Embarassed
sms_4ere6ka
sms_4ere6ka

Брой мнения : 34
Join date : 03.04.2009
Age : 29
Местожителство : sofiq

https://www.facebook.com/home.php#/s.php?ref=search&init=q&q=peti

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  smskiss Сря Апр 08, 2009 8:48 pm

Още един от любимците ми много готин I love you Smile
smskiss
smskiss

Брой мнения : 20
Join date : 08.04.2009
Age : 29

http://www.kris4anlavigne.piczo.com

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  love_raul Пон Апр 13, 2009 7:27 pm

готин е нище че е "перкото".
love_raul
love_raul

Брой мнения : 41
Join date : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  ???? Вто Апр 14, 2009 3:48 am

Този най-много ме радва незнам дали защото е металяга но все пак Suspect

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  PcHeLiCkA_15 Чет Апр 16, 2009 1:37 pm

много е сладукк ама се побърка с Лусия Mad
PcHeLiCkA_15
PcHeLiCkA_15

Брой мнения : 39
Join date : 13.04.2009
Age : 30
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  zaio_baio_sladki_ustni Съб Апр 25, 2009 1:50 pm

готин но защо не спре да тича след лисия
тя не е за него
zaio_baio_sladki_ustni
zaio_baio_sladki_ustni

Брой мнения : 63
Join date : 25.04.2009
Age : 28
Местожителство : sliven

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  fenka_edo_sebas Вто Апр 28, 2009 10:22 am

става, но да остави Лусия и да тръгне с Джени....само тича по Лусия
fenka_edo_sebas
fenka_edo_sebas

Брой мнения : 30
Join date : 27.04.2009

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  sms_poli Вто Апр 28, 2009 10:51 am

mnogo e gotin!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
sms_poli
sms_poli

Брой мнения : 1
Join date : 28.04.2009
Age : 29
Местожителство : mezdra

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  ils Пет Май 01, 2009 12:01 pm

много як
ils
ils

Брой мнения : 124
Join date : 30.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

http://www.tiger.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  kris4ety Нед Май 24, 2009 12:33 pm

slady kvo da kaja Very Happy Very Happy sunny I love you

kris4ety

Брой мнения : 13
Join date : 24.05.2009

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty haviii

Писане  mi6elll Съб Юли 25, 2009 6:17 pm

mn e dobri4ak i sladak i samo hubavi ne6ta moga da kaja i e fr na edy Very Happy
mi6elll
mi6elll

Брой мнения : 56
Join date : 25.07.2009
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  evchetoooo Сря Авг 05, 2009 10:09 pm

SLADAK<XYBAV<KRASIW<SEXY<STRAXOTEN<YNIKALEN<
ABE TOI E THE BEST Very Happy !!!!!!!!! OBI4AM GO!!!!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
samo me e qd tez tapaci za6to nqpravixa taka 4e toi da prestane da sviri ;( ;( ;( ;(
golemi sa IDIOTI!!!! :X :X :X
evchetoooo
evchetoooo

Брой мнения : 39
Join date : 03.08.2009
Age : 31
Местожителство : Kipar

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Хавиии

Писане  nan_sms Сря Авг 12, 2009 12:16 pm

Обожавам гооооооо I love you I love you I love you I love you I love you

Сладура мииии king Like a Star @ heaven I love you

Само ме е яд на Пако Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Заради ръката му No Искам пак да свирии No Но нее No Гледала съм финала ии там той вече не свири а е в публиката silent No silent No
nan_sms
nan_sms

Брой мнения : 27
Join date : 12.08.2009
Age : 27
Местожителство : Pazardjik

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  xrisi955 Съб Юли 31, 2010 7:46 pm

Име: Марио Касас
Дата на раждане: 12 юни 1986 година
Месторождение: Ла Коруня, Галисия, Испания
Зодия: Близнаци

Марио е роден на 12 юни 1986 в Ла Коруня. Обича футбола и е привърженик на Депортиво. Като малък искал да стане полицай или пожарникар. Но скоро разбира, че това, което най-много харесва и в което е най-добър, е да се превъплъщава в различни персонажи. Още от осемгодишен той започва работата си в различни телевизионни реклами. Около десет години се занимава с това и разбира, че харесва прекалено актьорската игра, за да я пренебрегне. Затова минава актьорската школа на Кристина Рота, в която са се формирали и Пенелопе Крус, Хуан Диего Бото и др.

Първият сериал, в който участва Касас, е "Obsesion" – теленовела, продукция на Television Espanola. Сериалът, режисиран от Валерио Босерман и излъчен през 2005, е история за любов, интриги, амбиция и борба за власт, в която съвсем младият тогава Марио Касас има второстепенен, но доста многопластов персонаж.

Малко след това си партнира с Мигел Анхел Силвестре в актьорския състав на "Motivos Personales", изпълнен с интрига сериал, където главната роля се изпълнява от Лидия Бош. Проектът постига висок рейтинг по Tele5 за двата си сезона на излъчване. Ролята на Марио отново е поддържаща, но е достатъчна, за да бъде актьорът взиман предвид от важните испански продуценти занапред.

Лудостта на тийнейджърките, етикета "секссимвол" и славата идват през 2006 със "SMS", най-големия успех в кариерата на галисиецът до момента. Сериалът е продуциран от новия телевизионен канал La Sexta в стремежа си да спечели младежката публика. Марио изиграва Хави, младеж от престижно училище, който се чувства изолиран от съучениците си, различен с начина си на мислене и обличане. Това е първата му главна роля и си партнира с Амая Саламанка, Раул Пеня, Мария Кастро, Йон Гонсалес и др.

Същата година актьорът изиграва и първото си превъплъщение на големия екран.


Под ръководството на Антонио Бандерас младежът снима "Camino de los Ingleses", една лятна история с типичните за сезона страсти. Филмът няма успех нито в боксофиса, нито с коментарите на критиците, но все пак Марио (Моратая във филма) казва, че за него е било "чест" да работи с голяма фигура като Антонио Бандерас.

През април 2007 г. се появява възможността да участва в един от най-успешните сериали в историята на испанската телевизия – "Los Hombres de Paco". Там той играе Айтор, полицай новак, който се намесва в отношенията на една от главните двойки в сериала – Лукас (Уго Силва) и Сара (Мишел Женер). Тази роля, макар да има по-малко тежест от предишната в "SMS", го утвърждава като един от "красавците от телевизията" и е затрупан с предложения за нови проекти и корици на списания.

През 2008 г. излиза втория му игрален филм – "Mentiras y Gordas", още една романтична лятна история, където играе заедно с Уго Силва, Ана де Армас, Йон Гонсалес, Ана Мария Полвороса, Алехо Саурас и др. След това си партнира в романтичната комедия "Fuga de Cerebros" с колежката си от „SMS” Амая Саламанка, с която имат романтична връзка и извън камерите. Преди това, след сериала "SMS", Марио излизаше около година с Ерика Санс – Джени от "SMS".

Интервю


Как се озова в "SMS"? Очакваше ли да ти дадат точно тази роля?
Трябваше да мина три кастинга. Не очаквах да ми дадат ролята на странния в класа, на аутсайдера, този, който всички унижават. Просто аз съм различен в това отношение, никога не бих позволил да се държат така с мен.

- Трудно ли ти беше да се превъплътиш в такова момче?
Истината е, че да, защото не знаех как да го направя. След това говорих с режисьорите и им казах, че няма да играя "перко", на който хората да се присмиват, типичния загубеняк...


- Защо мислиш, че изолират Хави?
Вкусовете на Хави не са същите като на останалите от това богаташко училище. Той харесва друг тип музика, тъй като баща му е имал група през 80-те. За това го смятат за странен и се опитват да го унижават. Това се случва във всички училища, има едно момче или момиче, които са различни и другите се заяждат.

- Приличаш ли по нещо на Хави?
Да, имам много общи неща с него, защото в крайна сметка съм аз – моя глас, моите жестове...

- Какъв беше ти през тийнейджърските си години?
На 16 години, на колкото е Хави в "SMS", бях много малък. На 20 още не ми беше пораснала брада (смее се). Винаги съм се развивал много късно, бях нисичкият в класа. Освен това винаги съм бил много неспокоен и малко непокорен.

- Работил си с Бандерас във филма "Camino de los Ingleses"...
Той е нвероятен човек и от него научаваш много добри неща. За мен да направя този филм означаваше много, защото ме промени и ме направи по-зрял. Когато свърших снимките, много хора ми казваха: "Марио, странен си. Какво става, снима с Антонио Бандерас и вече си повярва?". Тогава най-добрия ми приятел коментира, че според него съм поулегнал малко. И е така, иначе продължавам да съм си същия.

- Някой друг от семейството ти посветил ли се е на актьорството?
Да, четирима Касас се занимаваме с това. Най-малкия от семейството, Оскар, се снима в няколко епизода на "SMS". Други двама мои братя участваха в сериала "Abuela de Verano" на Роса Мария Сарда. Сестра ми участва в "El Super".

- Как се справяш със славата?
Много ме разпознават по улиците и много се радвам, когато се приближават да ми кажат, че харесват работата ми или пък не, но винаги с уважение. Това, което ме дразни, е да ме бъркат с персонажа ми и да ме обиждат, защото ми се е случвало

I love you I love you I love you I love you I love you

xrisi955
xrisi955

Брой мнения : 34
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  pirlo21 Нед Авг 01, 2010 7:53 am

Кой е тоя Оскар в СМС бе ??? Да не е Мойсей :D
pirlo21
pirlo21

Брой мнения : 23
Join date : 28.07.2010
Age : 28
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  xrisi955 Нед Авг 01, 2010 12:24 pm

http://estaticos02.cache.el-mundo.net/especiales/2008/01/cultura/goya/imagenes/nominados/abad_oscar.jpg e tva e snimka na toq oskar i tva e samiq kike mai pone na nego mi prili4a Very Happy
xrisi955
xrisi955

Брой мнения : 34
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  pirlo21 Пон Авг 02, 2010 10:14 am

Не е Кике !
pirlo21
pirlo21

Брой мнения : 23
Join date : 28.07.2010
Age : 28
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  xrisi955 Пон Авг 02, 2010 1:07 pm

незнам на мен на него ми прили4а е тва му е истинското име Óscar Abad търси го в google има снимки и си преценяваи Wink
xrisi955
xrisi955

Брой мнения : 34
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Xави (Марио Касас) Empty Re: Xави (Марио Касас)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите