SMS-Sin miedo a soñar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Андрес (Йон Гонсалес)

+11
kris4ety
ils
fenka_edo_sebas
zaio_baio_sladki_ustni
aNnSY_tr
sms_4ere6ka
Delpo_92
PcHeLiCkA_15
love_raul
sms_paola_edu
sms_fan
15 posters

Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  sms_fan Съб Апр 04, 2009 12:41 pm

Гажде на Паула. Симпатичен, съблазнител, той е победител, постига всичко без усилия, лидер е на приятелите си, най-добрият в спортовете и в ученето (въпреки че не му отделя никакво време). За него да излиза с Паула е логично, това е част от невероятния план на живота ми, най-добрата за най-добрия. Основният му недостатък е че не може да губи, когато нещо не му се получава, излиза наяве най-грозното от характера му, той е сноб, високомерен и агресивен. Когато разкрива, че Паула има друга връзка, ще се бори да си я върне, тъй като не понася да загуби "нещо, което е негово".
Андрес (Йон Гонсалес) Yonwebbx4
sms_fan
sms_fan
Admin

Брой мнения : 77
Join date : 02.04.2009
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

http://serialsms.up-your.com

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty андрес(йон гонзалез)

Писане  sms_paola_edu Сря Апр 08, 2009 9:27 am

мн е сладък Razz Андрес (Йон Гонсалес) 1169648308f.th
sms_paola_edu
sms_paola_edu

Брой мнения : 17
Join date : 07.04.2009
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  love_raul Пон Апр 13, 2009 7:27 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad много е надменен Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
love_raul
love_raul

Брой мнения : 41
Join date : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  PcHeLiCkA_15 Чет Апр 16, 2009 1:39 pm

не ми е симпати4ен :х
PcHeLiCkA_15
PcHeLiCkA_15

Брой мнения : 39
Join date : 13.04.2009
Age : 30
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  Delpo_92 Чет Апр 16, 2009 8:29 pm

Аве тос е готин ама мн са праи ХАхАХ
Delpo_92
Delpo_92

Брой мнения : 15
Join date : 16.04.2009
Age : 32
Местожителство : Bulgaria

http://www.impulse.bg/user/DEL_PIERO_92

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  sms_4ere6ka Съб Апр 18, 2009 6:46 am

на мене андрес не ми харесва No
sms_4ere6ka
sms_4ere6ka

Брой мнения : 34
Join date : 03.04.2009
Age : 29
Местожителство : sofiq

https://www.facebook.com/home.php#/s.php?ref=search&init=q&q=peti

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  aNnSY_tr Нед Апр 19, 2009 5:36 pm

на мене той най-не ми харесва след Гонсало Evil or Very Mad Mad
aNnSY_tr
aNnSY_tr

Брой мнения : 37
Join date : 19.04.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  zaio_baio_sladki_ustni Съб Апр 25, 2009 1:44 pm

мразя го ако можех щях да му сменя физиономията
zaio_baio_sladki_ustni
zaio_baio_sladki_ustni

Брой мнения : 63
Join date : 25.04.2009
Age : 28
Местожителство : sliven

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  fenka_edo_sebas Вто Апр 28, 2009 10:19 am

много е грозен What a Face What a Face
fenka_edo_sebas
fenka_edo_sebas

Брой мнения : 30
Join date : 27.04.2009

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  ils Нед Май 10, 2009 11:30 am

Мразя го отвратително държание и визия.
ils
ils

Брой мнения : 124
Join date : 30.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

http://www.tiger.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  kris4ety Нед Май 24, 2009 12:23 pm

mislq che vs sme na edno mnenie, sladyk e no losh i VSE PAK da ne go sydim ot pryv pogled, moje da ne e simpatichen, no ako spre da predava Paco moje i dsa zaprilicha na chovek Laughing Laughing Laughing Primerno kato my kaza che edno momiche goo haresva, a go izlyga bounce bounce No Smile

kris4ety

Брой мнения : 13
Join date : 24.05.2009

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  evchetoooo Сря Авг 05, 2009 10:05 pm

MEN PAk mn me keFi,golqm sladyR e :*
evchetoooo
evchetoooo

Брой мнения : 39
Join date : 03.08.2009
Age : 31
Местожителство : Kipar

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  MariaCastro Сря Авг 12, 2009 7:35 am

Андрес е номер 1 Twisted Evil
MariaCastro
MariaCastro

Брой мнения : 5
Join date : 12.08.2009
Age : 31
Местожителство : *София*

http://www.ronaldo-real.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  ils Чет Авг 13, 2009 5:41 am

Във втория сезон ме кефи държи се яку и прави всичко възможно да спаси Ева.
ils
ils

Брой мнения : 124
Join date : 30.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

http://www.tiger.bulboard.com/

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Андрес е як герой вси4ки са яки ве :)

Писане  andresms Пет Авг 14, 2009 9:39 am

sms_paola_edu написа:мн е сладък Razz Андрес (Йон Гонсалес) 1169648308f.th

andresms

Брой мнения : 6
Join date : 14.08.2009

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  xrisi955 Съб Юли 31, 2010 6:01 pm

етто малко инфо за него

Пълно име: Йон Гонсалес Луна
Дата на раждане: 20 май 1986 година
Меторождение: Бергара, Испания
Зодия: Телец
Любим филм: "Dias de futbol"
Любим сериал: "Los Hombres de Paco"
Любим актьор: Хуан Диего и Алберто Сан Хуан
Любима книга: "Мъжете са от Марс, а жените от Венера"
Любимо място: Египет
Любимо животно: Тигър
Любима храна: Паеля с морски дарове
Любим десерт: Чийз кейк
Любимо питие: Вода
Любим ден от седмицата: Събота
Любим сезон: Лято
Любим цвят: Черен
Любим спортист: Рафаел Надал
Девиз: "Спокойствие, бъди верен на себе си и се наслаждавай"
Домашни любимци: Една котка
Късметлийско число: 13

Йон Гонсалес споделя, че не винаги е искал да стане актьор, но когато видял брат си Айтор Луна, също актьор, по телевизията, това започнало да го привлича. Йон от малък се занимава с карате и още на 15 години получава кафяв колан. Но не достига до черен, тъй като "беше голяма мафия. Трябваше да платиш 20 хил. песети, за да те изпитат, а след това те късаха, за да ги платиш отново." По това време той работил като барман в една дискотека и можел да даде парите, но се възмутил от несправедливостта. Освен по карате, той има добри умения и в ездата.

Началото на кариерата му е на 18 години първо като модел в модна агенция. Един ден му казват за кастинг за сериал в Мадрид и макар още да е в гимназията в родния си град, той заминава, за да се яви и така получава ролята на Андрес в "SMS". Напуска училище заради участието си в този сериал, но пък това се оказва големият му шанс в телевизията. Преместването му в Мадрид го прави много по-независим, тъй като трябва да се справя сам с всичко. Освен това споделя, че започнал да се занимава повече с екология самостоятелния си живот, следи за разделното изхвърляне на отпадъците, пестенето на енергия и вода и т.н

Веднага след края на снимките на двата сезона на "SMS", получава ново предложение заради впечатляващата си игра. В "Интернатът" той изиграва богаташкия син Иван, чиито живот се променя изцяло, когато разбира, че всичко, което е знаел за семейството си, е било лъжа. С този младежки сериал, изпълнен с много мистерии, идва и голямата популярност на Йон, той се превръща в любимец на хиляди испанки и вече не може да се разхожда спокойно по улицата, без да бъде заговарян и спиран за автографи.

Йон се определя като екстроверт, забавен, шегаджия и обожава да се запознава с хора.

Не мисли, че славата го е променила, тъй като за него да бъде актьор е мечтата му и цел, към която се стреми, а не начин за печелене на пари.

xrisi955
xrisi955

Брой мнения : 34
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  xrisi955 Съб Юли 31, 2010 6:05 pm

и едно интервиу

Винаги ли си искал да си актьор или дойде случайно?
Не съм учил актьорско майсторство или нещо такова, но признавам, че имах голям късмет. Взимах уроци за модел и ни попитаха дали искаме да се представим на един кастинг за Globo Media с Луис Сан Нарсисо, който е един от най-големите кастинг режисьори в Испания. Явих се, минах трите кръга на кастинга и ме избраха за сериала "SMS", който се излъчваше девет месеца по La Sexta, а когао вече приключваше, Нарсисо ме попита искам ли да се включа в новия сериал на Антена 3 "Интернатът". И така започнах работа в него.

- По какво приличаш или се различаваш от Андрес?
Персонажът ми е студен, пресметлив, егоист и има малко приятели. Аз съм пълната противоположност. Но си приличаме по някои шеги, които си прави Андрес с Пако.

- Разкажи някой спомен от сериала "SMS".
Един ден ми се обадиха да ми кажат, че имам две сцени и ги научих, но когато отидох на снимки се оказа, че трябва да изиграя седем последователни сцени и веднага трябва да ги науча. Накрая се получиха ужасно
В "SMS" започна с други млади надежди като теб. Как е да работиш с актьори от ранга на Ампаро Баро и Луис Мерло в "Интернатът"?

В "SMS" единствените, които не бяхме правили абсолютно нищо свързано с телевизията преди това, бяхме аз и русокоската, Паула, която по случайност ми беше гадже в сериала. Всички останали, макар да не бяха много известни, вече имаха известен опит като актьори. А сега да работя с Ампаро Баро и Луис Мерло е истинско удосолствие, защото те са хора с богат опит, които знаят много, така че да работя рамо до рамо с тях много ми помага, защото наистина страшно много улесняват работата ми и аз самият се чувствам по-спокоен.

Тежка ли е актьорската професия?
Да, тежка е, но за мен е най-хубавата професия на света, защото използваш самия себе си като оръжие на труда. И искам да се занимавам с това завинаги. Но в тази професия днес си тук, защото се харесваш на всички и си нов, но утре си на работа зад бара на някое заведение. Но, както и да е, това може да се случи на всеки, не искам да си правя илюзии и искам да остана здраво стъпил на земята. Каквото трябва да стане, ще стане. В момента се наслаждавам максимално на всичко, което ми се случва и което адски ми харесва.

- Каква роля би искал да изиграеш?
Все ми е тая, вземам каквото ми предложат и това е. Но ако все пак трябва да отговоря бих искал да играя в комедия и да правя театър.

- А с кой би искал да играеш?
С Алберто Сан Хуан, а също и с Хуан Диего, с когото брат ми има невероятния късмет в сериала "Хората на Пако" да си партнират.

- Ако не беше актьор, с какво щеше да се занимаваш?
Аз съм искал да съм толкова неща, но... може би учител по физическо

- А след като вече си в тези среди, мислил ли си да започнеш да учиш драматични изкуства?
Не, защото ми се струва абсурдно да започвам от нулата, когато с опита си досега научих много, работих на много бързи обороти. Но сега искам да науча английски, защото много кастинги се правят на този език и не мога да се явявам на тях, за съжаление.

- Би ли напуснал Испания, ако ти предложат роля в чужбина?
Ами за сега искам да науча тук всичко възможно и да вървя малко по малко. Искам възможно най-бързо да усвоя английския и когато вече го знам, ако изникне възможност да работя в чужбина, разбира се, че бих се възползвал от нея.

- Как се справяш със славата?
Добре, има хора, които ме разпознават, но не ме натоварва много, защото едва ми остава време да излизам. При всички положения преди бях много по-срамежлив, притеснявах се, но малко по малко свикваш.


А в родния ти град Бергара оставят ли те да се разхождаш спокойно по улиците?
Да, без проблеми. В Бергара също хората ме спират, но тъй като винаги питат едни и същи неща, вече съм си подготовил отговори и започвам монолога си, на всички казвам абсолютно едно и също, чак до запетайките.

- Първите ти роли те превръщат в идол на тийнейджърките. Страх ли те е, че ще се ограничиш в този имидж?
Разбира се, че не. Много съм благодарен да имам този тип персонажи. За мен това е подарък. А някой ден някой продуцент ще ме забележи, ще ми даде възможност и ще мога да изненадам и в друга светлина.

- Разкажи малко за себе си.
Аз съм нормално момче от Бергара, което от около две години е в Мадрид, занимавайки се с това, което най-много харесвам – да работя като актьор. Доста обикновен съм, обичам да излизам на кино с приятели, да слушам музика (обожавам Мигел Босе) и да излизам с някоя приятелка от време на време... Нормалното за момче на моята възраст. И най-важното, искам да продължа образованието си в Мадрид, защото мисля, че има още много неща, които да науча.

- Правиш ли нещо специално, за да се грижиш за добрия си външен вид?
Предполагам трябва да благодаря за много неща на генетиката, имах късмет. Освен това предполагам има значение и това, че 15 години практикувах бойни изкуства.


Как минава един твой ден?
Ставам в 7 сутринта, обличам се и пред нас ме чака кола, която да ме закара в студиото, там закусвам и започваме снимките. Цял ден съм на снимачната площадка, същата кола ме откарва до вкъщи в 19 часа. Цял ден съм в студиото да снимам, минавам през фитнеса на студиото, ям там. А после вкъщи си почивам малко и си уча сценария за следващия ден. През уикендите имам повече свободно време, сутрин съм на фотосесии и после съм си вкъщи.

- Какво е нужно, за да си акьор?
Според мен да преодолееш срама си е много важно, а и да имаш хубаво лице помага. Но трябва и да имаш много късмет.

- Какво е най-хубавото и най-лошото в актьорската професия?
Най-лошото е историята с феновете. Не че съм неприятен с хората, когато се приближават към мен. Обръщам им внимание с цялото си възпитание, но понякога се уморявам. А най-хубавото: че няма рутина и всеки ден научаваш нещо ново


xrisi955
xrisi955

Брой мнения : 34
Join date : 15.07.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Андрес (Йон Гонсалес) Empty Re: Андрес (Йон Гонсалес)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите